Video/Kobra e etur,njerezit i japin uje te pij me shishe

Video/Kobra e etur,njerezit i japin uje te pij me shishe

97
SHPËRNDAJE

Nje kober rreth 3,6 metra e gjate eshte kapur nga banoret e nje fshati ne jug te indise ndersa eshte pare e egersusr duke shqetesuar fshatin. Kjo bideo ka bere xhiron e botes pasi nuk ishte pare ndonjehere qe nje gjarper kobra e etur per uj te vij kaq prane njerezve dhe te pij uje nga dora e njerezve  dhe per me teper nga nje shishe. Thuhet se kobravka qene teper e etur per uje saqe e ka detyruar te hyj ne fshat

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.