Video/E pabesueshme/goditet nga 30 mije volt dhe bie nga 100m e mund...

Video/E pabesueshme/goditet nga 30 mije volt dhe bie nga 100m e mund te ece

218
SHPËRNDAJE

Nuk dihet ende origjins e videos pasi sapo ka ndodhur ka bere menjeher xhiron e botes ne rrjetet sociale. Mendohet se ai ka qene punonjes i linjes se high voltage qe ka qene duke punuar ne shtylle ndersa nga pakujdesia eshte goditur nga tensioni 30 mij volt

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.