Video/Droni qe shpeton jete

Video/Droni qe shpeton jete

64
SHPËRNDAJE

Ky eshte koncepti i dronit ambulanc qe se shpejti pritet te jete ne perdorim te gjere. Rreth 1000 njerez vdesin cdo vit ne pritje teksa nuk marrin ndihmen ne kohen e duhur dhe sidomos ne kohet e sotme te trafikut neper rruge droni ambulanc do te kete jo vetem mundesin te gjendetvnr kohr por do te kene edhe te mbaj nje ndihmesmjek qe te jao ndihm te semurit apo nje rasti emergjent

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.