Video/Bora zbardh Saranden si asnjeher me pare

Video/Bora zbardh Saranden si asnjeher me pare

64
SHPËRNDAJE

Kete mengjes qyteti bregdetar i Sarandes eshte mbuluar nga bardhesia e bores. Kjo eshte bora e pare qe zbardhon qytetin brwgdetar pas me shume se 15 vjetesh. Per banoret prania e bores ka nxjerr ne rruge mjaft te rinj te ciket kane shkrepur foto dhe video duke mbushur rjetet sociale

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.