Video/Bebat “Avatar”po cudisin internetin

Video/Bebat “Avatar”po cudisin internetin

123
SHPËRNDAJE

Këto foshnje “Avatar” duken sa të këndshme aq edhe të frikshme. Megjithatë ajo që ka rëndisi është fakti se ato kanë tërhequr vëmendjen e përdoruesve të internetit, pasi janë vërtet intriguese.
Video e 3 foshnjeve Avatar është postuar në profilin e Instagrami-it të quajtur Artshub dhe është parë më shumë se 2.4 milionë herë.
Kukullat bebe janë bërë nga Bayclon, një kompani spanjolle e specializuar për krijimin e foshnjave super-realiste dhe janë në shitje. Lajmi jo i mirë ka të bëjë me çmimin e tyre, pasi ato kushtojnë rreth 2 mijë dollarë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.