VIDEO/ Zbulohet baza  aliene në kraterin e vullkanit në Antarktidë

VIDEO/ Zbulohet baza  aliene në kraterin e vullkanit në Antarktidë

83
SHPËRNDAJE

Kerkuesit janë habitur nga pamjet e Google Earth të cilat pretendojnë se tregojnë një “bazë aliene” në Antarktidë. Në klipin e mëposhtëm duket një krater vullkani në kontinentin e akullt dhe të ftohtë, të mbuluar me borë.

Në qendër të kraterit duken 3 pika të zeza, 2 prej të cilave kur zmadhohen duken si një pirg dheu ndërsa tjetra ngjan si një vrimë me një objekt brenda.
Pas kësaj, gjuetarët e alienove janë të bindur se ato janë dëshmi e formave të jetës aliene. Video është postuar në kanalin e You Tube “thirdphaseofmoon” dhe komentet mbi atë se çfarë mund të jenë 3 pikat e zeza të kapura nga Google Earth kanë qenë nga më të ndryshmet.
Një përdorues thotë: Disa ufologjist mund të pretendojnë se kjo është një krijesë masive e panjohur që është zbuluar vetëm në Google Earth. Disa të tjerë mund të thonë se është një bazë e fshehtë ushtarake.
Lajmi për zbulimin e një baze të fshehtë aleine në Antarktidë vjen pas lajmit se fanatikët e UFO-ve thanë se kanë gjetur një tjetër bazë alienësh në hënë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.