VIDEO/ UFO-t filmohen në kufirin SHBA-Meksikë

VIDEO/ UFO-t filmohen në kufirin SHBA-Meksikë

57
SHPËRNDAJE

Një filmim misterioz i cili tregon një flotë me disqe fluturuese që fluturojnë mbi kufirin amerikano-meksikan u zhduk nga interneti pak momente pasi u publikua.
Në video shfaqen shtatë a tetë drita të forta të cilat lëvizin me shpejtësi, mbi një nga pikat e kontrollit më aktive në Tijuana.
Punonjësit në dogana u habitën aq shumë nga këto objekte lëvizëse, sa lanë punën e tyre dhe nisën që të filmonin UFO-t.
Edhe makinat ndaluan dhe shoferët nisën që t’u binin borive. Videoja u hodh në internet, por pas 30 mijë shikimeve u zhduk në mënyrë të habitshme.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.