Video/Shkojne per te grabitur por “shoku e gropos”

Video/Shkojne per te grabitur por “shoku e gropos”

182
SHPËRNDAJE

Nje video eshte perhapur me te shpejt ne rrjetet sociale duke marre miliona shikime per pak caste. Ngjarja ka mdodhur ne Kine dhe pronari i nje dyqani ka publikuar ate pasi ka pare cka ndodhur.

Me teper se nje grabitje videoja nga pamjet dhe cka ndodhur eshte mjaft per te qeshur.Dy te rinj te maskuar duken teksa afrohen dyqanit dhe nisin te godasin me pllaka te medha guri vitrinat. Ne nje moment shoku i del para dhe ne vend te qelloj xhamin gidet dhe le ne vend shokunhttp://www.neoalb.com/wp-content/uploads/2018/02/720p.mov

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.