Video/ Shihni c’ben gomari, veprim i mencur per nje gomar

Video/ Shihni c’ben gomari, veprim i mencur per nje gomar

166
SHPËRNDAJE

Shprehja budalla si gomari gjen perdorim kudo ne bote pasi gomari eshte kafsha qe identifikohet per veprime te pazgjuara . Shpesh dhe jo me kot thuhet si gomari apo di vetem te punosh si gomari por nese do shihni deri ne fubd kete video nuk mund te thuhet kjo per te gjithe gomeret dhe sidomos per kete gomar. Veprimi i tij nuk ka kaluar pa rene ne sy te te zotit , qe i kishte mbyllur si perhere kafshet e punes ndersa me pas nuk i gjen brenda por duke kullotur ne barin e fushes ku ndodhej ferma. Kete fakt fermeri e vuri re disa here derisa e zbuloi duke bere eshe kete video. 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.