VIDEO/ I riu shqiptar shtrin përtokë dy djem në Irlandë.

VIDEO/ I riu shqiptar shtrin përtokë dy djem në Irlandë.

976
SHPËRNDAJE

Mbi 22 mijë shpërndarje, mijëra komente dhe pëlqime, videoja e ditës në Irlandë dhe jo vetëm. Një person i punësuar në një klub nate në Irlandë për të ruajtur rendin apo për të parandaluar turbëllirat është përleshur me dy të rinj për arsye që nuk bëhen të ditur.Pamjet jane publikuar nga “Daily Mail” Ndersa me pas ato kane bere xhiron e botes duke mberritur edhe ne rrjetet sociale ne Shqiperi dhe portalet online


Ndërkohë një shqiptar i ka shkruar Jeta Osh Qef duke i thënë se ky djalë është nga Tropoja prej fshati Rragam. Ai thotë se ka bërë plot 12 vjet shkollë me të riun me iniciale F. H., dhe e njeh shumë mirë.
Arsyeja pse kjo video është bërë kaq hit sot, është për faktin, nëse duhej apo jo badigardi që t’ju qëllonte të rinjve.
Komentuesit janë ndarë në dy pjesë, ka nga ata që thonë se ai duhej të tërhiqej, por pjesa më e madhe e kanë mbështetur duke u shprehur se ai thjesht ka mbrojtur vetveten. Video eshte bere hit ne te gjithe boten dhe publikuar ne mediat e njohura 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.