Studentet finlandeze

Studentet finlandeze

66
SHPËRNDAJE

Studentet qe mbarojne doktoraturen ne Finlande, veshin nje kostum zyrtar ku evidentohet nje kapele dhe nje shpate, pasi kapelja personifikon se tashme ata nuk jane nje shtrese e ulet, dhe shpata tregon se jeta eshte nje lufte!

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.