Si mund te rrinje nje gur keshtu?

Si mund te rrinje nje gur keshtu?

80
SHPËRNDAJE

Fotografi nga Achintya Guchhait per revisten National Geographic.

Achintya Guchhait ka shkrepur këtë foto të “udhëtareve dhe vendasve duke qendruar nën një shkëmb të madh në Mahabalipuram te Indise.

Shkencëtarët pohojne se ky gur eshte pasoje e aktivitetit te lashtë akullnajor, ndersa vendasit e shpjegojne krijimin e tij nepermjet nje legjende.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.