Video/Shkaterrohet “ylli” i Trump ne trotuarin e Hollywood

Video/Shkaterrohet “ylli” i Trump ne trotuarin e Hollywood

55
SHPËRNDAJE

“Jam tmerrësisht i mërzitur se kemi një kandidat presidencial i cili është bërë një lloj i fëmijës poster për dhunë seksuale.”ka the Policia e Los Angeles eshte duke kërkuar për njeriun i cili shkatërroi Yllin e Donald Trump ne Shetitoren e Yjeve ne Hollywood .policia ka kerkuar ndihmen e komunitetit per te identifikuAr autirin qe kreu kete vandalizem me një vare dhe një sëpatë .Njeriu qe identifikoi veten si James Otis, qe kreu shkaterimin e yllit te Trump eshte një trashëgimtar i familjes Otis ne prodhimin e ashensoreve.Në një intervistë me CNN në Walk of Fame të mërkurën në mëngjes ai tha se ishte duke bërë atë për të ndihmuar 11 gra që kanë akuzuar Trump seksualisht per sulm ndaj tyre, si dhe per te parandaluar viktimat e tjera të cilët ai tha se mund të vijnë ne të ardhmen.

“Kam pasur katër ose pesë anëtarët e familjes sulmuar seksualisht, dhe unë jam tmerrësisht i mërzitur se kemi një kandidat presidencial i cili është bërë një lloj i një fëmije poster të dhunës seksuale,” tha Otis.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.