Shikoni si e presin koreano-verioret liderin e tyre Kim Jong Un

Shikoni si e presin koreano-verioret liderin e tyre Kim Jong Un

119
SHPËRNDAJE

Lideri i Korese se Veriut Kim Jong Un vertet mund te jete i urryer per mbare boten por ne vendin e tij  ate e presin si nje zot.Pamjet e nje vizite te Kim Jong Un  ne nje baze detare ,tregojne  tregojne deri edhe  veprime te cmendura te ushtareve dhe njerezve te thjeshte per te pare dhe takuar liderin e tyre

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.