Sa njerez jane te varur nga Facebook- u ne te gjithe boten?

Sa njerez jane te varur nga Facebook- u ne te gjithe boten?

84
SHPËRNDAJE

Ne ditet e sotme gjithmone e me shume njerez e kalojne kohen ne rrjetet sociale, njeri prej tyre facebook- u eshte shume i perdorur dhe ne vendin tone.

Se fundi perdoriesit e tij ne Shqiperi i kaluan te 1 milion e 300 mije persona. Por nuk eshte vetem kjo, nje pjese e mire e perdoruesve te ketij rrjeti social kane krijuar varesi prej tij.

Mbi 350 milionë njerëz vuajnë nga Çrregullimi i Varësisë ndaj Facebook-ut ne te gjithe boten

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.