Police kineze do patrullojne ne rruget Italiane!!???

Police kineze do patrullojne ne rruget Italiane!!???

88
SHPËRNDAJE

Police kinez do patrullojne ne rruget e Romes antike ne itali! Kush e degjon apo shikon nje polic kinez me uniformen e policise kineze vertet surprizohet dhe ben cudi .!! Si mundet!?Madje shume turist jo vetem kinez por edhe te tjere kane shprehur habin kur kane pare nje polic me uniform kineze. Cdo vit italine e vizitojne mbi 3 milion kinez dhe ky eshte nje eksperiment qe do bej te sigurt dhe do ndihmojne turistet kinez! Policet kinez do te patrullojn bashk me koleget e tyre italian dhe nese ky experiment do kete sukses ather do te zbatohet shume shpejt edhe ne qytwtet e tjera


S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.