Plas grushti ne avion, piloti ben ulje te detyruar

Plas grushti ne avion, piloti ben ulje te detyruar

82
SHPËRNDAJE

 Një avion që ishte nisur nga Brukseli me destinacion Maltën është detyruar të ulet në Pisa në Itali për shkak të një sherri mes pasagjerëve.
Ndërhyrja e personalit të avionit për të shuar konfliktin rezultoi e pasuksesshme, çka detyroi pilotin të bënte ulje në aeroportin e Pisas, ku policia arrestoi katër pasagjerët e përfshirë në sherr.
Nuk dihen ende shkaqet e sherrit dhe se si nisja ngjarja, por njëri nga pasagjerët ka filmuar momentin e sherrit dhe video-ja është postuar në Internet.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.