Melania dhe Ivanka Trump,grindje ne “Shtepine e Bardhe”

 Melania dhe Ivanka Trump,grindje ne “Shtepine e Bardhe”

68
SHPËRNDAJE

Zonja e Parë e SHBA Melania Trump dhe vajza e Donald Trump Ivanka Trump thuhet se kanë një marrëdhënie të “ftohtë” sipas Vanity Fair.
Revista citon burime të afërta me familjen e Presidentit amerikan, të cilët i thanë se dy zonjat nuk durojnë dot njëra-tjetrën.
Një ndër shkaqet është fakti se Ivanka Trump është angazhuar së tepërmi në takimet zyrtare që zhvillon Presidenti Donald Trump. Kjo gjë ka nervozuar Zonjën e Parë, Melania.
Një tjetër burim i gazetës thotë se Melania është e mërzitur për shkak se që në fillim nuk ka dashur të bëhej Zonja e Parë e Amerikës.
Megjithatë, një zëdhënës i Shtëpisë së Bardhë mohoi këto pretendime dhe deklaroi se Ivanka dhe Melania kanë një marrëdhënie të afërt. 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.