Kujdes!Lexoni pasojat e ngjyrosesit te flokut qe i shkaktuan  kesaj vajze

Kujdes!Lexoni pasojat e ngjyrosesit te flokut qe i shkaktuan  kesaj vajze

59
SHPËRNDAJE

Tylah Durie, 16 vjece nga Viktoria ka pesuar nje  djegie kimike në sytë e saj pas përdorimit te ngjyrës se flokeve. 16 vjecarja ka perdorur nje ngjyroses  te cilen e kishte blere per ti dhen ngjyre tjeter flokeve te saj sic kishte bepruar edhe me pare por me ndryshimin e ngjyres dhe perberesve te ngjyrosesit. Ajo nuk kishte kryer ndonje test per formen e akergjise qe kishte pasur dhe kjo i shkaktoi nje reaksion tw forte kimik dhe alergji ne lekuren e kokes si dhe i ka demtuar deri me verbim njerin sy.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.