Kjo eshte Viena e vitit 1913 kur aty ne te njejten kohe...

Kjo eshte Viena e vitit 1913 kur aty ne te njejten kohe jetonin , Stalini, Tito, Trocky, Hitleri, dhe Freud.

35
SHPËRNDAJE

Kjo eshte Viena e vitit 1913 kur aty ne te njejten kohe jetonin , Stalini, Tito, Trocky, Hitleri, dhe Freud.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.