Kapet një peshkaqen,vetëm 200 m larg bregut

Kapet një peshkaqen,vetëm 200 m larg bregut

156
SHPËRNDAJE

 
Një peshkaqen ka rënë në rrjetat e peshkatarëve vetëm 200 metra larg bregut te Borshit ne Sarande

Peshkaqeni nuk është i rritur dhe nuk mund të përbëjë rrezik për pushuesit por ardhja e tyre deri ne brigjet tona eshte e rralle. 

Mes pushuesve në atë zonë,  është ndjerë njëfarë paniku ndersa peshkataret kane thene se peshkaqeni i vogel mund te kete humbur orientimin nga tufa e peshkaqenve te tjere qe vijne deri ne ujrat tona per te gjuajtur kolonite e peshqve

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.