JL ishte yll per nenen e saj

JL ishte yll per nenen e saj

64
SHPËRNDAJE

Ne nje inteviste per jeten e saj, Jennifer Lopez u shpreh se ne rini etiketohej si nje nga vajzat me pak terheqese te klases, dhe shpesh kthehej duke qare ne shtepi.

E ema kishte printuar disa foto te sajat ne dhomen e gjumit, duke i thene shpesh se ti per mua je nje yll!

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.