Itali, gatuhet pica më e madhe në botë, 1,261.65 m²

Itali, gatuhet pica më e madhe në botë, 1,261.65 m²

39
SHPËRNDAJE

Pica më e madhe në botë, ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 1,261.65 m² dhe ajo u gatua në Romë të Italisë.

Ajo tani e sa kohë është e certifikuar në Librin e Rekordeve Guinnes, e që ishte e përgatitur nga Dovilio Nardi, Andrea Mannocchi, Marco Nardi, Matteo Nardi dhe Matteo Giannotte, të gjithë italianë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.