GT96 me 1.030 kuaj/fuqi

GT96 me 1.030 kuaj/fuqi

42
SHPËRNDAJE

Kompania Techrules me qender në Pekin ka zbuluar zyrtarisht piken e forte te makines se saj te re AT 96 dhe GT96 konceptet me 1.030-kuaj-fuqi.

Motorri i AT96- se perdor si lende djegese vajgurin qe perdorin aviacionet, dhe firma mendon se ne të ardhmen makina do te jete e perdorshme ne udhetime njesoj si makinat me nafte apo benzine sot.

Këto premtime duken shumë te veshtira per tu realizuar, por ne do të duam ti shohim ne realitet.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.