Gjermanët me anë të kësaj VIDEO-je po tallen me shqiptarët 

Gjermanët me anë të kësaj VIDEO-je po tallen me shqiptarët 

188
SHPËRNDAJE

Në rrjete sociale po qarkullon nje video  qe  është bërë nga ndonjë shtetas gjerman. Kjo video i paraqet shqiptarët ne menyren me te keqe te sjelljes dhe komunikimit me pjesen tjeter te shoqerise

Ata janë tallur keq duke luajtur rolin e një shqiptari dhe duke i shfaqur ata si të vrazhdë ​

​dhe të dhunshëm në komunikim me të tjerët.

Shihni videon

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.