Foto/Pranvera ka trokitur me shpejt se ndonjeher ne Kine

Foto/Pranvera ka trokitur me shpejt se ndonjeher ne Kine

94
SHPËRNDAJE

Nje dukuri teper e rralle ka ndodhur kete vit ne Kine. Me heret se ndonjeher ne kete vend lulezimi pranveror ka ardhur shume shpejt. Dukuria e cuditshme e natyres shpjegohet me ngrohjen e klimes ndersa te gjithe kane vrapuar te shkrepin foto ne lulezimin pranveror te luleve te qershive dhe molles

https://www.facebook.com/CCTV.CH/videos/1681584065262479/

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.