FOTO/ Shikoni  armet qe fsheh truproja i Trumpit

FOTO/ Shikoni  armet qe fsheh truproja i Trumpit

172
SHPËRNDAJE

Jo vetëm Donald Trump, po edhe njerëzit që e rrethojnë vazhdojnë të jetë në qendër të mediave të botës.
Teksa fushata elektorale dhe emërimi i tij për president të 45-të Shteteve të Bashkuara të Amerikës u shoqërua me shumë debate, tani debat po zgjojnë dhe truprojat e tij.


Faqja Arms Inc. në Facebook, që i dedikohet adhuruesve të armëve, ka publikuar disa foto të parakalimit të Trumpit në rrugë, bashkë me gruan e tij sllovene, Melania.
Kureshtja e shikuesve të fotove të postuara është tek një truproje, që thuhet se ka proteza prostetike dhe se duart i ka të fshehura e në gatishmëri me armë.


“Çfarë mitralozi/mitralozë mendoni se truproja e Trumpit po fsheh nën pallto, prapa duarve të rreme?”, është pyetja që shtrohet që zgjon dilema për armën që fshihet lehtë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.