Foto / Ne rrjetat e peshkatareve te Libofshes peshku gjigand 56 kg

Foto / Ne rrjetat e peshkatareve te Libofshes peshku gjigand 56 kg

718
SHPËRNDAJE

Ne rrjetat e peshkatareve te Libofshes ka rene nje peshk gjigand. Edhe nga pamjet 3 veta per te mbajtut nje peshk .Sipas peshkatareve peshku  Lic  qe ka rene ne rrjetat e tyre peshonte plot 56 kg dhe eshte ndoshta peshku me i madh i kapur ndonjeher ne ujrat tona. Sipas peshkatareve ky peshk gjigand eshte kapur ne ujrat e detit Adriatik ne pjesen e Libofshes.Peshkataret thone se nuk eshte e zakonshme te kapesh peshk te tille ne Adriatik ndersa ky peshk eshte shitur shume shpejt duke gjetur si treg restorantet

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.