Foto/ Ja pse femrat jetojne me gjate se meshkujt

Foto/ Ja pse femrat jetojne me gjate se meshkujt

62
SHPËRNDAJE

Shpesh degjojm te thuhet se femrat jane me  shume te ingranuara dhe perkushtuara ne familje por megjithate sipas mjekesise botetore ato kane jetegjatesi sesa burrat. Pa mohuar rolin e tyre ne familje burrat kalojne me teper veshtiresi ne jete cka redukton jetegjatesine e tyre. Fotot tregojne disa momente te fiksuara ne punen e burrave ndersa autori i shkrepjes se tyre i ka vendosur titullin se ja pse grate jetojne me gjate sesa burrat

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.