Fjalimi i humbur i Abraham Lincolnit

Fjalimi i humbur i Abraham Lincolnit

338
SHPËRNDAJE

Abraham Lincoln mbajti nje fjalim aq magjepes ne Illionis, sa reporteret u hutuan dhe nuk mbajten asnje shenim te tij.

Nuk ka asnje kopje te atij fjalimi, ndaj ai quhet dhe sot ”Fjalimi i humbur i Abraham Lincoln!”

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.