Femrat e kesaj shenje horoskopi, rrezikojnë të mbeten beqare, ja pse

Femrat e kesaj shenje horoskopi, rrezikojnë të mbeten beqare, ja pse

272
SHPËRNDAJE

Femrat me këtë shenjë horoskopi rrezikojnë të mbeten beqare, ja pse
17:51, 12/11/2016

Vetmia është vatra e saj. Mos mendoni se ajo nuk do të sakrifikojë karrierën e saj për martesën.
Femra Bricjap
Qëndrimi e saj ndaj jetës është reale. E do qëndrueshmërinë. Vlerëson vetëm ata njerëz të cilët kanë vlera të caktuara në harmoni me kuptimet e saj. Në jetë nuk duan të humbin kohë me situatat joserioze dhe të parëndësishme. Urren bisedat e kota.
Është realiste. Di saktësisht të vlerësojë rrjedhën e disa ngjarjeve dhe është organizatore e shkëlqyeshme.
Në punë, si edhe në jetë, nuk dëshiron që në çdo mënyrë të tërheqë vëmendjen e të tjerëve. Punon në mënyrë diskrete dhe të vyeshme. Vetmia është vatra e saj. Vetë vendos që në njëfarë mënyre të jetojë anash.
Nuk do të mund të thuhej që është optimiste e madhe, ndërkaq jeta për të është shumë serioze. Nga të tjerët nuk pret shumë lumturi, nuk beson në kurrfarë magjie.
Ajo jeton duke fantazuar, por qëndron fuqishëm me këmbë në tokë dhe e di mirë se çka pret prej çdokujt.
Mos mendoni se ajo nuk do të sakrifikojë karrierën e saj për martesën.
Është e vështirë për të që të jet? e qet? në situata romantike. Ka shumë dëshirë fizike nën sipërfaqen e ftohtë t? Bricjapit, ndon?se shumica e njerëzve dyshojnë dhe ajo kurrë nuk k?naqet rast?sisht.
Një nga gjërat më tipike dhe të lezetshme rreth kësaj femre është edukata e saj e natyrshme dhe m?nyra e hijshme q? ka. Mirëpo, me durim ndihmojenita kapërcej? mungesën e besimit personal.
Kryeneçësia mund të jetë një nga t? metat e saj, por ajo nuk është g?rnjare apo e bezdisshme.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.