Emrat me te perdorur ne qytetin e Fierit

Emrat me te perdorur ne qytetin e Fierit

1305
SHPËRNDAJE

Menyra e re e vendosjes se emrave femijeve te porsalindur eshte hapja e internetit dhe kerkimi per nje emer me te bukur.

Pothuajse te gjithe prindrit duan nje emer te vencante dhe qe tju pelqeje te gjitheve. Emrat me te perdorur ne qytetin e Fierit jane Amelia per vajzat dhe Noel per djemte. Me poshte keni nje liste me 10 emrat me te perdorur.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.