E ndiqte policia ,BMW X6 perfundon ne oborrin e shtepise(video)

E ndiqte policia ,BMW X6 perfundon ne oborrin e shtepise(video)

262
SHPËRNDAJE

Një makinë tip “BMW X6” ka përfunduar në oborrin e një banese te “Komuna e Parisit”, në tentativë për t’i ikur ndjekjes së Policisë. Një i ri, i shpallur në kërkim pas një sherri të ndodhur 6 muaj më parë, ka tentuar t’i largohet policisë, por përpjekje e tij ka qenë e kotë.
Makina luksoze ka përfunduar duke u përplasur me murin rrethues të një banese, dhe si pasojë ka mbetur i plagosur lehtë drejtuesi i mjetit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.