Doni te flini te qete?

Doni te flini te qete?

91
SHPËRNDAJE

“Sense” është paisja më e fundit inteligjente, e cila do të ndryshojë mënyrën sesi ju flini.

Kjo paisje në formë sferike përmban sensorë që mund të monitorojë çdo gjë si zhurmat e ambientit, temperaturën, dritën, lagështirën dhe cilësinë e ajërit duke i dhënë përdoruesit rezulatet e gjumit për çdo natë.

Me kalimin e kohës ajo mëson edhe se si fle përdoruesi dhe i ofron dhe këshilla. Paisja gjithashtu mund të bllokojë zhurmat dhe të luajë tinguj relaksues, duke bërë që të flini sa më rehat. Tani ju mund ta blini atë në në Amazon për 129 dollarë ose 44 paund.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.