Delfinet vizitoret e rralle te ujrave tona(video)

Delfinet vizitoret e rralle te ujrave tona(video)

233
SHPËRNDAJE

Delfinet kane qene vizitoret e rralle te ujrave tona.Rrymat ujore dhe levizja e kolonive te peshkut ka sjelle ne ujrat e detit Jon keta gjitar te zgjuar te deteve dhe oqaneve . Kjo video amatore ka filmuar dy dite me pare keta vizitore te rralle ne keto ujra.Nje cift delfinesh eshte filmuar  vetem disa metra larg bregut ne plazhin e Orikumit 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.