Cudia Norvegjeze

Cudia Norvegjeze

85
SHPËRNDAJE

Eshte e ndaluar te vdesesh ne Longyearbyen, Norvegji.

Varreza e vetme e ketij vendi u mbyll para 70 vitesh, pasi temperaturat jane aq te uleta, sa trupat e varrosur nuk dekompozoheshin, dhe disa prej tyre shkaktuan nje epidemi te rrezikshme per banoret e vendit!

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.