Cili shtet nuk ka tatime mbi te ardhurat?

Cili shtet nuk ka tatime mbi te ardhurat?

73
SHPËRNDAJE

Ne Las Vegas, nuk ekziston nje tatim mbi te ardhurat mujore apo vjetore te njerezve qe punojne dhe jetojne ne kete vend, pasi te ardhurat e tyre ndryshojne rrenjesisht ne baze te lojerave te fatit!

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.