Bora e pare kete dimer mbi Paris

Bora e pare kete dimer mbi Paris

120
SHPËRNDAJE

Dimri ka trokitur tashmë edhe në qytetin e të dashuruarve, në Paris. Kryeqyteti francez është mbuluar këtë të hënë nga dëbora e parë. 
Në videon e mëposhtme të postuar nga AFP shohim se si dëbora ka mbuluar rrugët dhe çatitë e parizienëve.

https://pbs.twimg.com/ext_tw_video_thumb/795523595908816896/pu/img/xbYqXymuqoOf5wKb.jpg

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.