Bicikleta me memorje

Bicikleta me memorje

1218
SHPËRNDAJE

Biçikleta është plotësisht e bazuar në teknologji. Kompania ka instaluar lazerët të cilët lëshojnë rreze të kuqe të dritës në çdo anë të biçikletës, në mënyrë që të vërehet më lehtë në komunikacion. Punon me një procesor me katër bërthama, ka 4 gigabajt RAM memorie, dritën e përparme, sensorin për matjen e rrahjeve të zemrës, altoparlantin e integruar dhe kamerën.

Kjo biçikletë e kompanisë LeEco tashmë është në shitje në Kinë, madje mund te shitet edhe në tregjet e tjera jashtë Kinës me një çmim prej rreth 800 dollarë më shumë se versioni me kornizë prej karboni që kushton mbi 6 mijë dollarë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.