“Atlasi i bukurisë”

“Atlasi i bukurisë”

112
SHPËRNDAJE

Në vitin 2013, fotografja Mihaela Noroc la punën e saj në Rumani për të nisur një udhëtim të gjatë rreth botës.

Që atëherë, ajo ka vizituar të gjithë kontinentet, përveç Antarktidës dhe një total prej rreth 50 shtetesh. Ajo ka fotografuar qindra femra në rrugën për realizimin e projektit të saj, të quajtur, “Atlasi i bukurisë”

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.