10- vjecari fiton 10 mije dollare

10- vjecari fiton 10 mije dollare

36
SHPËRNDAJE

Dhjetëvjeçari Jani nga Finlanda, ka hakuar Instagram-in duke treguar se kjo nuk është edhe aq e vështirë dhe secili kush kupton në kode dhe serverë mund të fshijë komentet që i bëjnë shfrytëzuesit e këtij rrjeti social shumë i popullarizuar.

Ky dhjetë vjeçar është bërë personi më i ri që ka fituar para nga Facebook-u, sepse ka hakuar prodhimin e tyre.

“Kam mundur ta fshij secilin nga këto rrjete sociale, madje edhe Justin Biber”, ka thënë Jani për mediat lokale.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.