Fajon takon studentet shqiptare

Fajon takon studentet shqiptare

28
SHPËRNDAJE

Eshte zhilluar sot ne Vlore nje takim i Tanja Fajon ne bashkepunim me ambasadës sllovene.

Ne takim u diskutua per ndihmën qe mund te marre vendi yne nga projektet e zhvillimit në fushën e mjedisit dhe perfitimit te fondeve evropiane.

12961452_10153611356578741_5804679622317339502_n 12974276_10153611356693741_9056184355003256555_n

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.