E moshuara lidhet këmbë e duar dhe më pas vritet

E moshuara lidhet këmbë e duar dhe më pas vritet

52
SHPËRNDAJE

Një grua e moshuar është gjetur e lidhur duar e këmbë dhe më pas është çuar drejt vdekjes. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në një fshat të Tiranës.
Burime nga policia thanë se në sallës operative Tiranë ka ardhur një telefonatë se në fshatin Mihajas të Njësisë Administrative Bërzhitë, në banesën e saj është gjetur e vdekur shtetasja Fatime Hida, 74 vjeçe.
Menjëherë u ngrit grupi hetimor dhe shkoi në vendngjarje.
Nga këqyrja paraprake e kufomës dyshohet se e moshuara është lidhur këmbë e duar dhe dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e asfiksisë si pasojë e bllokimit të rrugëve respiratore.
Nga informacionet e marra kjo shtetase jetonte e vetme (e ve).
Kufoma do të dërgohet pranë IML për kryerjen e autopsisë nga mjeku ligjor.
Po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.