Djemtë e Kombëtares te veshur Chic

Djemtë e Kombëtares te veshur Chic

938
SHPËRNDAJE

Nuk është diccka e re që futbollistët e njohur të veshin kostume të firmave të mëdha të modës e të pozojnë me një pamje shumë elegante. Po në ka një popull që e ka fiksim të vishet bukur, sidomos në ngjarje të veçanta, ata janë me siguri shqiptarët.

Humorin mënjanë, ekipi i Kombëtares ka pozuar me kostume që janë realizuar nga stilisti Altin Mici para fillimit të ndeshjeve të Kampionatit Evropian, duke zgjedhur kështu edhe një logo shqiptare nën xhaketat e tyre, të cilat janë të gjitha të personalizuara. Në këto foto të Gentian Ferhatit, do shihni një fytyrë tjetër të kombëtares sonë, që të premten prek ëndrrën e saj në Francë.

Trajneri Gianni de Biasi dhe stilisti Altin Mici
Bekim Balaj
Arlind Ajeti
Shkelzen Gashi
Sokol Cikalleshi
Mergim Mavraj

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.