Bie ne kanal dhe vdes drejtuesi i mjetit, aksidenti tek kthesa e...

Bie ne kanal dhe vdes drejtuesi i mjetit, aksidenti tek kthesa e Kolonjes Lushnje

91
SHPËRNDAJE

Më datën 03.02.2017, ora 13:36, në aksin rrugor Fier-Lushnjë, në vendin e quajtur “Rotondua e Kolonjës” shtetasi Q.Sh, rreth 55 vjeç, banues në Lushnjë, duke drejtuar mjetin tip Volkswagen me targa AA 831 CM, ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka rënë në kanal ku ka gjetur vdekjen e menjëhershme.
Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po kryen veprimet për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.