Ben Blushi është tërhequr nga drejtimi i LIBRA

Ben Blushi është tërhequr nga drejtimi i LIBRA

43
SHPËRNDAJE

Ben Blushi është tërhequr nga drejtimi i LIBRA-s. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Blushi ka sqaruar arsyet e këtij vendimi, ndërsa shprehet se kishte premtuar se kurrë LIBRA nuk do të ishte partia e tij. “Ka ardhur koha që këtë premtim ta mbaj duke u tërhequr nga drejtimi i LIBRA-s, partisë që krijova me shpresën se Shqipëria do fitonte një instrument lirije që nuk e kishte njohur.

Sot më vjen mirë të kujtoj, se si dhe sa shpejt u kthye LIBRA në një mjet të jashtëzakonshëm njerëzish të zakonshëm”, shkruan Blushi në rrjetet sociale.Ndërkohë mbledhja e LIBRA po mbahet te Hotel Monarc në Tiranë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.