Ish-bashkëshorti vret gruan me armë zjarri

Ish-bashkëshorti vret gruan me armë zjarri

111
SHPËRNDAJE

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur në Tiranë në mesditë, ne vendin e quajtur , “Xhamlliku”. Nje  burrë ka vrarë ish bashkëshorten e tij gjyqtaren 39 vjecare Fildes Hafizi.Gruaja sapo kishte hipur ne makinen e saj tip Benz  te parkuar .Autori eshte afruar dhe ka qelluar ne drejtim te saj ,dy here me armen zjarri. Burime nga policia bejn te ditur se autori 53 vjecar Fadil Kasemi eshte arrestuar.Viktima kishte nje urdher mbrojtje nga gjykata pasi ish burri kishte tentuar edhe para 2 vjetesh ta vriste.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.