Ate qe nuk ben Bashkia e ben LSI Fier(video)

Ate qe nuk ben Bashkia e ben LSI Fier(video)

1280
SHPËRNDAJE

Ne 12 vjetorin e krijimit te saj ne Fier antaret me te rinj te LSI (LRI)kane zgjedhur te perkujtojne kete dite ne menyre krejt te vecante. Ata kane nisur pastrimin e varrezave te deshmoreve te rrethit jo vetem si vleresim per deshmoret por edhe per te kujtuar se vendi ku ata prehen dhe vepra e tyre kane nevoje te kujtohet jo vwtem ne nje date si 5 Maj apo clirimi i vendit por edhe gjate gjithe kohes. Te rinjte e LRI Fier kane pastruar nga barerat dhe plehrat te gjithe varrezat e deshmoreve si dhe kane lyer dhe mbjelle disa peme ne kete territor

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.