Aksident ne Fier-Seman, perplasen dy makina

Aksident ne Fier-Seman, perplasen dy makina

136
SHPËRNDAJE

Komisariati i Policisë Fier

Informacion paraprak

Më datë 20.01.2018, në aksin rrugor Fier-Seman, shtetasi G.B, 41 vjeç, banues në Dërmenas, duke drejtuar mjetin tip “Tojota”, eshtë përplasur me mjetin tip “BMV”, me drejtues V.M, si pasojë ka mbetur i dëmtuar G.B dhe pasagjerja A.Ç, 25 vjeçe, banuese në Fier, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve. Punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.