850 HP Audi R8 V10 Plus

850 HP Audi R8 V10 Plus

46
SHPËRNDAJE

Prodhimi i fundit i vitit 2016 Audi R8 V10 Plus ofron 610-kuaj-fuqi.

Eshte nje makine e pushtetshme dhe e afte të arrije nga 0-100 km/ore per 6.1 sekonda, ose afërsisht aq kohe sa u duhet te lexoni keto dy fjali.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.